Goji Berry Besin Takviyesi

Damaye cinsi goji berry

Goji berry damaye cinsi

Günde bir avuç goji berry çayı 30 gr Önemli olan günlük olan bu miktarın dışına çıkılmamasıdır. Daha çok zayıflayacağım diye  goji-berry-besin-takviyesi avuç avuç goji meyvesi tüketmenize zaten gerek yok.

Nedenine gelince de zaten bir avuç goji diyet sizin hem günlük alacağınız vitamin ihtiyacını karşılayacak hem de fazla yemek yemenizi önleyecektir. Diğer yediklerinize içtikleriniz e gelince Zaten bu ürün sayesinde onlar yağa değil enerjiye dönüşerek sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacak.

Kışı fırsata çevirecek hareketsizlikten aldığınız fazla kiloları bu ürün sayesinde verecek yaza ise tamda hayal ettiğiniz gibi ince ve fit bir vücut goji diyet ile gireceksiniz. Bu sayede goji berry çayı ile hem sizi canınızı sıkan fazla kilolarınızdan kurtulacak hem de kendinizi çok daha dinç ve enerjik hissedeceksiniz. Bu dediklerimizi hayata geçirmek ve kışı zayıflamak için fırsata döndürmek istiyorsanız bu ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hatta ürünü kullandıktan sonra gerçek kullanıcı yorumlarından olun sitemize ürün hakkındaki değerli görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. Ayrıca Goji meyvesinin cildi canlandırıcı bu etkisi sayesinde hem kilo verecek hem kendinizi dinç hissedeceksiniz.

Goji berrynin sadece gündüzleri tüketilmesi bekleniyor çünkü geceleri tüketildiğinde uykuyu kaçırabiliyor ayrıca fazla tüketildiğinde uykusuzluğa neden oluyor. Enerji seviyesini arttıran Goji berrynin tüketilme oranını dengede tutamadığınızda konsantrasyon bozukluğu, hiperaktiflik ve huzursuzluk yapabiliyor. Yine fazla yendiğinde kan akışını normal seviyelerin üzerine çıkartır. Goji meyveleri aşırı tüketildiğindeı baş dönmesi, göz rahatsızlığı, bulanık görme ve halüsinasyonlar gibi şiddetli yan etkilere yol açabilir. Goji berry alerjiye yatkın olan kişilerin dikkatli kullanmaları gerekir. Ayrıca kan sulandırıcı ilaçlarla, şeker hastalığı ilaçlarıyla ve yüksek tansiyon ilaçları ile etkileşime girebilir. Bu ilaçları kullananların doktoralarına danışarak tüketmeleri gerekir.

http://www.murekkephaber.com/goji-berry-besin-takviyesi haber sitesinden alınmıştır.