Gojiberry gerçekten zayıflatıyor mu? İşe yarar mı?

Son yıllarda zayıflama konusunda goji berry sıkça tercih ediliyor. Gojiberry gerçekten zayıflatıyor mu? İşe yarar mı?. Peki bu ürün gerçekten de zayıflatıyor mu ? Kilo verme noktasında dikkat çeken goji berry için yorumların bu biçimde önem arz etmesiyle alakalı yazılarda web sitelerinde okunabilir.

Kilo verme noktasında dikkat çeken goji berry için yorumların bu biçimde önem arz etmesiyle alakalı yazılarda web sitelerinde okunabilir. Bu yorumlarda öncelikli kilo verme ve diğer adımların ortada gösterilmesiyle birlikte goji berry nitelik arz etmektedir! Bu süreç içerisinde sağlıklı yaşam ve nitelikli kilo verme olayları goji berry ürününde saklıdır.gojiberry_gercekten_zayiflatiyor_mu_ise_yarar_mi_h272787_5a906

 

Başta kanser olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde kullanılma potansiyeli yüksek görülen Lycium bitkisinin ekim alanlarının genişletilmesi, halkın bu bitkinin tıbbi özellikleriyle alakalı olarak bilinçlendirilmesi ve tüketiminin sağlanması gibi önemli stratejilerin geliştirilmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Kurt üzümünün (Goji Berry) Ülkemiz ekonomisi ve insan sağlığı için önemli bir gelecek vadettiği görülmektedir.

Faydalarının kanıtlanmasının arkasından süper meyve unvanını alan meyve, halk arasında farklı isimlerle bilinmektedir. Yaşlanma karşıtı olan goji berry aynı zamanda ruh ve sinir hastalıklarına çare olarak da kullanılmaktadır.

Kullanılmaya başlandığı tarihten itibaren kolesterol ve kalp dengesini sağlayan meyve, diyabetten kısırlığa kadar çözüm olabilmektedir. Bunun yanı sıra özellikle görme duyusuna faydası için tavsiye edilmesi ise insan bünyesine baştan sona etki ettiğini ortaya koymaktadır.

 

http://www.61saat.com/saglik/gojiberry-gercekten-zayiflatiyor-mu-ise-yarar-mi-sayfasından alınmıştır