Ziyaretçi Sayfamıza Hoşgeldiniz

Siz goji berry sevenlerin mesajlarını almaktan mutluluk duyarız. Sizlerin sorularınıza cevap vermek ve görüşlerinizi değerlendirmek için buradayız. Değerli mesajlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla…

Goji Berry Fidanlığı

Mahmut Demirbaş

Ziyaretçi defterine yeni bir mesaj yaz.

 
 
 
 
 
* işaretli alanların dolması zorunlu.
Mail adresiniz başkalarına görünmeycektir.
Güvenlik nedeniyle IP adresinizi kayıt ediyoruz. 83.97.23.180.
Mesajınız incelendikten sonra görünür olacaktır.
Mesajlarınızı düzenleme, silme ya da yayınlamama hakkına sahibiz.
CetinCetin . 24 Kasım 2018 . 12:23 pm:
Bitliste yetişirmi,saksıda yetiştirebilirmiyim,fidan nasıl alabilirim?
Admin Reply by: admin
Goji berry ağacı bitliste yetişir.Tarlada da saksıda da faketmez. Sitemizden sipariş verebileceğiniz gibi telefonla da alım yapabilirsiniz. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim.]http://gojiberryfidanligi.com/alisveris/
adminaadmina . 28 Ekim 2017 . 7:01 am:
a
Ethem AkmanEthem Akman . 5 Ekim 2017 . 6:56 am:
Sayın Mahmut bey gojiberry fidanlarımda üst kısımladar bolca dik gelişen kuvvetli sürgünler var onları budamam gerekirmi .?birde bu sene meyveler küçük oldular irileşmesi için neler yapmalıyım.Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim .Saygılarımla.(daha iyi görmeniz için watsaptan resim göndereyimmi.? Budamada hata yapmak istemiyorum.)
Admin Reply by: admin
Merhaba Ethem bey Dik gelişen sürgünün tepesini 1 metreden kesin. Bu gövdenin güçlenmesine yardımcı olur. Ayrıca kesilen yerden ağaç taç yaparak uçları aşağı doğru sarkar ve verim yükselir. Meyvelerin irileşmesi için potasyum ve fosfor takviyesi yapabilirsiniz. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
ALİ UÇARALİ UÇAR . 23 Mayıs 2017 . 10:48 am:
Mahmut hocam selamlar.ben Ali Uçar ulukışla ilçesindenim.Ankarada memurluk yapıyorum.kolsuz köyü yakınlarına bahçe kurmayı planlıyorum.yalnız ceviz veya goji berry dikme konusunda kararsızım.birkaç ay sonra Bor a gelince sizin ziyaretinize gelip bilgi ve deneyimlerinizden faydalanmak isterim.hemşerim saygı vemuhabbetlerimi iletiyorum.görüşmek üzere.
Admin Reply by: admin
Merhaba Ali bey Cevizi bu bölgede soğuk alıyor. Goji berry bahçesi kurmanızı öneririm. Geldiğinizde detaylı konuşuruz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
UgurUgur . 19 Mayıs 2017 . 7:38 pm:
Merhaba; Çankırıda 25 dönüm düz bir arazim var. 5 dönümünde vişne var. kalan 20 dönümüne goji berry ekmek istiyorum. Siyah olan gojiberryler burda büyür mü? Hasat için videolarda paylaştığınız traktör hasat aparatı fiyatı ne kadardır? bu hasat aparatı fidanlara zarar vermiyor mu ? teşekkür ederim
Admin Reply by: admin
Merhaba Siyah goji berry ağaçları orada büyür ama siyahların fiziki yapıları makine iyi hasat yapmaya uygun değil.Siyah gojinin elle hasat edilmesi gerekir. Videosunu gördüğünüz hasat makinesı Romanyada kırmızı goji berry meyvelerini hasat ediyor.Makine ağacı biraz örseliyor . Ama ciddi bir zarar vermez. Makine ile hasat edilecekse dikimin başta ona göre dikim yapılması gerekir.
Hayati ErdoğanHayati Erdoğan . 4 Mayıs 2017 . 9:46 pm:
selamun aleyküm hocam iyi çalışmalar, ben yaklaşık 50 adet goji bery fidanı istiyorum tabiki siyah gojibery ama kargo ile sorun olurmu bilemiyorum balıkesire
Admin Reply by: admin
Merhaba Adresinize gönderirim. Kargoda taşıma sorun olmaz. Fidanlarımız iki yıllık bu yıl meyve alırsınız.Tabi tam kapasite ile değil. Çalışmalarınızda başarılar dilerim
mustafamustafa . 3 Mart 2017 . 8:38 am:
merhaba. nq7 cinsi tohum almak istiyorum. bunun tohumu sizde bulunuyor mu. bu cins hakkında bir fikriniz varmı. tşk
Admin Reply by: admin
Evet NQ-7 GOJİ BERRY TOHUMU VAR. FİDANI VAR. MEYVELERİNİ DE GÖRDÜK MEYVELERİ NQ-1 E GÖRE DAHA BÜYÜK VE VERİMİ DE YEKSEK. ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.
AhmetAhmet . 10 Şubat 2017 . 7:47 pm:
Mrb. Ben Goji Berry tarımı yapmak istiyorum ilk olarak 800 m. civarinda rakımı olan 1 dönümlük arazide deneme amaçlı dikecem. Yorumları okudum yaklaşık 220 adet fidan gerekli peki bu fidanlari Osmaniyeye kargoyla gondermeniz mumkun ve maliyeti ne kadar olur ?? Ayrıca dikim ve bakım konusunda sürekli sizinle irtibata geçip bilgi alabilir miyiz ??
Admin Reply by: admin
Merhaba Goji berry meyvesini osmaniye de yetiştirebilirsiniz.800 rakımı da uygun. Fidanları kargo ile gönderebiliriz,Bir dönüme 220 fidan dikilir. Tercih edeceğiniz fidan büyüklüğüne göre de fiyatı değişir.10 tl. olandan alırsanız 2200 tl 15 lira olanlardan tercih ederseniz 3300 lira tutar. İkram olarak kargosunu biz karşılarız. Yaz aylarında ağaç başına bir kilo civarında meyve elmanız mümkün.(Yerini sevmesine ve bakımına bağlı olarak değişir.) Dikim ve bakım konusunda her zaman yardımcı oluruz. Telefonla bilgi alabilirsiniz.Ayrıca görmek isterseniz kendi bahçemizi gezdiririz,somut bilgiler edinirsiniz. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim.
aliali . 10 Şubat 2017 . 12:30 pm:
merhabalar.ben size iranda mesaj gonderdim. lutfen cevap verin .irana nasil gonderebilirsiniz.
Admin Reply by: admin
FİDANI YURT DIŞINA GÖNDERMEK BİRAZ SORUNLU. TARIM İL MÜDÜRLÜKLERİNDEN KARANTİNA BELGESİ ALINMASI GEREKİYOR. o NOKTADA MÜŞKÜLAT ÇIKIYOR. SİZ FİDAN MI İSTİYORSUNUZ MEYEVE Mİ BİLMİYORUM. WHATSAPP TAN ULAŞABİLİRSİNİZ. Telefon: WhatsApp aktif Cep: +90 535 473 25 79
coşkuncoşkun . 6 Şubat 2017 . 8:56 pm:
slm ankaranın elmadag ilçesinde 3 dönüm bir yerim var biraz su bakımından sorunlu fide almak istiyorum ama iyi niyetin su istimal edilme oranı maalesef cok yüksek aldığımız ürünün istediğimiz ürün olduğunu nasıl anlayacağız birde fidelerinizi nasıl garanti altına lıyorsunuz belge ve teminat nasıl bir güvence veriyorsunuz
Admin Reply by: admin
Merhaba Goji berry yapacağınız yerde su kısıtlı ise sorun yaşayabilirsiniz. Özellikle ilk yılllar da hafta da bir gün sulama yapamazsak ürün alamayız. Ağaç ölmez ama ekonomik bir getirisi de olmaz. Bunları düşünerek karar verin. Fidanlardan hangi cinsten kaç tane isterseniz gönderebiliriz. Bizde istismar söz konusu olmaz. 8 yıldır goji berry tarımı yapıyoruz. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim.