Ziyaretçi Sayfamıza Hoşgeldiniz

Siz goji berry sevenlerin mesajlarını almaktan mutluluk duyarız. Sizlerin sorularınıza cevap vermek ve görüşlerinizi değerlendirmek için buradayız. Değerli mesajlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla…

Goji Berry Fidanlığı

Mahmut Demirbaş

Ziyaretçi defterine yeni bir mesaj yaz.

 
 
 
 
 
* işaretli alanların dolması zorunlu.
Mail adresiniz başkalarına görünmeycektir.
Güvenlik nedeniyle IP adresinizi kayıt ediyoruz. 92.38.136.69.
Mesajınız incelendikten sonra görünür olacaktır.
Mesajlarınızı düzenleme, silme ya da yayınlamama hakkına sahibiz.
demetdemet . 30 Ekim 2020 . 5:01 pm:
merhaba ben 20 kök alıp denemek istiyorum.1200 rakım civarı arazim.Hangi cins ekmeliyim.Fazla üretim yaptığımızda siz de satın alıyor musunuz?
Admin Reply by: admin
Merhaba NQ-7 yapmanızı öneririm. Ürününüzün pazarlanmasında yardımcı oluruz. Ama bu alım garantisi veriyoruz şeklinde algılanmasın. Çalışmalarınıza başarılar dilerim.
Şeyma Hatice SanlıŞeyma Hatice Sanlı . 16 Kasım 2019 . 9:14 am:
Merhaba ben Kütahya Şahane ilce sinde goji bery bahcesi kurmak istiyorum. Bahçem 2 dönüm suyu var. Toprak analizi de yaptırıyorum. Hangi türünü dikmeliyim.?Nasıl temin edebilirim?
Admin Reply by: admin
Merhaba Ticari olarak yapmak istediğiniz için size en uygun cins NQ-7 olur. Adresinize kargo ile gönderebiliriz. Siz iki yıllık mı yoksa bir yıllık mı olmasını istersiniz onu belirtin yeter. 2 yıllıkların boyları 100-120 cm.fiyatı 15 TL. 1 yıllıklar boyları 60-70cm fiyatı 10 TL. Bunlar tüplü fidan .Her mevsim dikilebilir. Telefon yazarsanız ararım. Aramak isterseniz tel. no 05354732579
Yusuf DuranYusuf Duran . 14 Nisan 2019 . 2:47 pm:
mail kontrol
yusufyusuf . 14 Nisan 2019 . 11:23 am:
goji
CetinCetin . 24 Kasım 2018 . 12:23 pm:
Bitliste yetişirmi,saksıda yetiştirebilirmiyim,fidan nasıl alabilirim?
Admin Reply by: admin
Goji berry ağacı bitliste yetişir.Tarlada da saksıda da faketmez. Sitemizden sipariş verebileceğiniz gibi telefonla da alım yapabilirsiniz. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim. ]http://gojiberryfidanligi.com/alisveris/
adminaadmina . 28 Ekim 2017 . 7:01 am:
a
Ethem AkmanEthem Akman . 5 Ekim 2017 . 6:56 am:
Sayın Mahmut bey gojiberry fidanlarımda üst kısımladar bolca dik gelişen kuvvetli sürgünler var onları budamam gerekirmi .?birde bu sene meyveler küçük oldular irileşmesi için neler yapmalıyım.Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim .Saygılarımla.(daha iyi görmeniz için watsaptan resim göndereyimmi.? Budamada hata yapmak istemiyorum.)
Admin Reply by: admin
Merhaba Ethem bey Dik gelişen sürgünün tepesini 1 metreden kesin. Bu gövdenin güçlenmesine yardımcı olur. Ayrıca kesilen yerden ağaç taç yaparak uçları aşağı doğru sarkar ve verim yükselir. Meyvelerin irileşmesi için potasyum ve fosfor takviyesi yapabilirsiniz. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
ALİ UÇARALİ UÇAR . 23 Mayıs 2017 . 10:48 am:
Mahmut hocam selamlar.ben Ali Uçar ulukışla ilçesindenim.Ankarada memurluk yapıyorum.kolsuz köyü yakınlarına bahçe kurmayı planlıyorum.yalnız ceviz veya goji berry dikme konusunda kararsızım.birkaç ay sonra Bor a gelince sizin ziyaretinize gelip bilgi ve deneyimlerinizden faydalanmak isterim.hemşerim saygı vemuhabbetlerimi iletiyorum.görüşmek üzere.
Admin Reply by: admin
Merhaba Ali bey Cevizi bu bölgede soğuk alıyor. Goji berry bahçesi kurmanızı öneririm. Geldiğinizde detaylı konuşuruz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
UgurUgur . 19 Mayıs 2017 . 7:38 pm:
Merhaba; Çankırıda 25 dönüm düz bir arazim var. 5 dönümünde vişne var. kalan 20 dönümüne goji berry ekmek istiyorum. Siyah olan gojiberryler burda büyür mü? Hasat için videolarda paylaştığınız traktör hasat aparatı fiyatı ne kadardır? bu hasat aparatı fidanlara zarar vermiyor mu ? teşekkür ederim
Admin Reply by: admin
Merhaba Siyah goji berry ağaçları orada büyür ama siyahların fiziki yapıları makine iyi hasat yapmaya uygun değil.Siyah gojinin elle hasat edilmesi gerekir. Videosunu gördüğünüz hasat makinesı Romanyada kırmızı goji berry meyvelerini hasat ediyor.Makine ağacı biraz örseliyor . Ama ciddi bir zarar vermez. Makine ile hasat edilecekse dikimin başta ona göre dikim yapılması gerekir.
Hayati ErdoğanHayati Erdoğan . 4 Mayıs 2017 . 9:46 pm:
selamun aleyküm hocam iyi çalışmalar, ben yaklaşık 50 adet goji bery fidanı istiyorum tabiki siyah gojibery ama kargo ile sorun olurmu bilemiyorum balıkesire
Admin Reply by: admin
Merhaba Adresinize gönderirim. Kargoda taşıma sorun olmaz. Fidanlarımız iki yıllık bu yıl meyve alırsınız.Tabi tam kapasite ile değil. Çalışmalarınızda başarılar dilerim