Ziyaretçi Sayfamıza Hoşgeldiniz

Siz goji berry sevenlerin mesajlarını almaktan mutluluk duyarız. Sizlerin sorularınıza cevap vermek ve görüşlerinizi değerlendirmek için buradayız. Değerli mesajlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla…

Goji Berry Fidanlığı

Mahmut Demirbaş

Ziyaretçi defterine yeni bir mesaj yaz.

 
 
 
 
 
* işaretli alanların dolması zorunlu.
Mail adresiniz başkalarına görünmeycektir.
Güvenlik nedeniyle IP adresinizi kayıt ediyoruz. 3.231.220.225.
Mesajınız incelendikten sonra görünür olacaktır.
Mesajlarınızı düzenleme, silme ya da yayınlamama hakkına sahibiz.
AhmetAhmet . 10 Şubat 2017 . 7:47 pm:
Mrb. Ben Goji Berry tarımı yapmak istiyorum ilk olarak 800 m. civarinda rakımı olan 1 dönümlük arazide deneme amaçlı dikecem. Yorumları okudum yaklaşık 220 adet fidan gerekli peki bu fidanlari Osmaniyeye kargoyla gondermeniz mumkun ve maliyeti ne kadar olur ?? Ayrıca dikim ve bakım konusunda sürekli sizinle irtibata geçip bilgi alabilir miyiz ??
Admin Reply by: admin
Merhaba Goji berry meyvesini osmaniye de yetiştirebilirsiniz.800 rakımı da uygun. Fidanları kargo ile gönderebiliriz,Bir dönüme 220 fidan dikilir. Tercih edeceğiniz fidan büyüklüğüne göre de fiyatı değişir.10 tl. olandan alırsanız 2200 tl 15 lira olanlardan tercih ederseniz 3300 lira tutar. İkram olarak kargosunu biz karşılarız. Yaz aylarında ağaç başına bir kilo civarında meyve elmanız mümkün.(Yerini sevmesine ve bakımına bağlı olarak değişir.) Dikim ve bakım konusunda her zaman yardımcı oluruz. Telefonla bilgi alabilirsiniz.Ayrıca görmek isterseniz kendi bahçemizi gezdiririz,somut bilgiler edinirsiniz. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim.
aliali . 10 Şubat 2017 . 12:30 pm:
merhabalar.ben size iranda mesaj gonderdim. lutfen cevap verin .irana nasil gonderebilirsiniz.
Admin Reply by: admin
FİDANI YURT DIŞINA GÖNDERMEK BİRAZ SORUNLU. TARIM İL MÜDÜRLÜKLERİNDEN KARANTİNA BELGESİ ALINMASI GEREKİYOR. o NOKTADA MÜŞKÜLAT ÇIKIYOR. SİZ FİDAN MI İSTİYORSUNUZ MEYEVE Mİ BİLMİYORUM. WHATSAPP TAN ULAŞABİLİRSİNİZ. Telefon: WhatsApp aktif Cep: +90 535 473 25 79
coşkuncoşkun . 6 Şubat 2017 . 8:56 pm:
slm ankaranın elmadag ilçesinde 3 dönüm bir yerim var biraz su bakımından sorunlu fide almak istiyorum ama iyi niyetin su istimal edilme oranı maalesef cok yüksek aldığımız ürünün istediğimiz ürün olduğunu nasıl anlayacağız birde fidelerinizi nasıl garanti altına lıyorsunuz belge ve teminat nasıl bir güvence veriyorsunuz
Admin Reply by: admin
Merhaba Goji berry yapacağınız yerde su kısıtlı ise sorun yaşayabilirsiniz. Özellikle ilk yılllar da hafta da bir gün sulama yapamazsak ürün alamayız. Ağaç ölmez ama ekonomik bir getirisi de olmaz. Bunları düşünerek karar verin. Fidanlardan hangi cinsten kaç tane isterseniz gönderebiliriz. Bizde istismar söz konusu olmaz. 8 yıldır goji berry tarımı yapıyoruz. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim.
horozali1978horozali1978 . 2 Şubat 2017 . 6:38 pm:
selamun aleykum hayırlı işler gojı berı yetıstırmeyı dusunuyorum ama bu konuda fazla bılgım yok fıdanları sertıfalımı almamız lazım yada devlet tarafından herhangı bır destegı varmıdır bu konuda yardımcı olursanz sevınırım
Admin Reply by: admin
Merhaba Goji berry yetiştiriciliği ile ilgili sitemizde yeteri kadar bilgi mevcuttur. Dikkatli incelerseniz iyi bir yetiştirici olabilirsiniz. Ayrıca sitede bulamadığınız sorularınızı telefon ile ulaşarak sorabilirsiniz. Goji berry fidanında sertifika yok.Bakanlık henüz kimseye sertifika vermedi.Bizim müracaatımız var. Destek konusu da genel tarım çerçevesinde sulama ve diğer ekipman desteği verilmekte.Bu konuda da bulunduğunuz ilin Tarım il müdürlüklerinden sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
RachelflilTRachelflilT . 24 Aralık 2016 . 2:11 am:
The new XRumer 16.0 - revolution in online promotion: artificial intelligence will help you to attract customers so effectively, more than ever!
KellyThuchKellyThuch . 22 Aralık 2016 . 9:13 pm:
Hello, dear Administration! For a long time I watch your project, but today I was surprised strange facts (and photos) on your website, that someone posted on my profile: http://letsdodating.net/KellyThuch/private_photo Is all this true? How to understand it all ?! I hope for early answer!
BİNBİRYOL LTD.BİNBİRYOL LTD. . 21 Aralık 2016 . 9:31 am:
Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. https://www.binbiryol.com Ekibi
Admin Reply by: admin
Teşekkür ederim. Sizin çalışmalarınızda başarılar dilerim.
MaryMJMaryMJ . 16 Aralık 2016 . 1:49 am:
Hello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best regards, Mary.
Admin Reply by: admin
Hello there Which product you want to advertise. For us, the price is important for the content of the product. Thank you for your interest.
ibrahim doğanibrahim doğan . 10 Kasım 2016 . 5:43 am:
mahmut bey ben erzincanda 25 adet gojy diktim ama meyveleri küçük oldu. rakım 950 mt.fidanları mersinden aldım cinsini bilmiyorum..ayrıca elimde 8-9 kg yaprak var bunları nassıl değerlendiririz...miktar az tabiki ama ileri dönük çoğaltmayı düşünüyorum,,mart ta bana 40 adet fidan gönderebilirmisiniz...selamlar.tel 0 532 525 79 77
Admin Reply by: admin
Meyvelerin küçük olması cinsinden ve yaşından kaynaklanır. Yapraklarınızı biz alabiliriz. Fidanları ne zaman isterseniz gönderebiliriz.Çalışmalaarınızda başarılar dilerim.
MUHAMMET ÇELİKMUHAMMET ÇELİK . 19 Eylül 2016 . 10:50 am:
Merhabalar. Ben Gümühanenin Kelkit ilçesinde goji berry yetiştirmek istiyorum. Rakımı 1550. Bununla ilgili detaylı bilgi almak istiyorum. İlk etapta 15-20 fidan ekip meyve verip vermediğini, meyvelerin kalitesini vb. görmek istiyorum. Hangi ayda dikim yapmalıyım ve nasıl yapmalıyım? Kaliteli fidanı nereden bulabilirim? Ne kadarlık bir fidan ile denemeye başlamalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Admin Reply by: admin
Merhaba Muhammet bey Rakımınız goji için çok uygun. Bahçe kurmadan önce deneme amaçlı bir uygulama yapmanız yerinde olur. Dikimi şimdi yapmanız iyi olur.Ağaç kışın köke çalışır.Baharla birlikte hızla büyümeye başlar ve verime geçer. Fidan bizde var. Talep etmeniz halinde kargo ile gönderebiliriz.Niğde ye gelmeniz halinde bahçemizi yerinde görürsünüz,daha somut bilgiler edinizsiniz. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarlılar dilerim.