Ziyaretçi Sayfamıza Hoşgeldiniz

Siz goji berry sevenlerin mesajlarını almaktan mutluluk duyarız. Sizlerin sorularınıza cevap vermek ve görüşlerinizi değerlendirmek için buradayız. Değerli mesajlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla…

Goji Berry Fidanlığı

Mahmut Demirbaş

Ziyaretçi defterine yeni bir mesaj yaz.

 
 
 
 
 
* işaretli alanların dolması zorunlu.
Mail adresiniz başkalarına görünmeycektir.
Güvenlik nedeniyle IP adresinizi kayıt ediyoruz. 54.167.18.170.
Mesajınız incelendikten sonra görünür olacaktır.
Mesajlarınızı düzenleme, silme ya da yayınlamama hakkına sahibiz.
RachelflilTRachelflilT . 24 Aralık 2016 . 2:11 am:
The new XRumer 16.0 - revolution in online promotion: artificial intelligence will help you to attract customers so effectively, more than ever!
KellyThuchKellyThuch . 22 Aralık 2016 . 9:13 pm:
Hello, dear Administration! For a long time I watch your project, but today I was surprised strange facts (and photos) on your website, that someone posted on my profile: http://letsdodating.net/KellyThuch/private_photo Is all this true? How to understand it all ?! I hope for early answer!
BİNBİRYOL LTD.BİNBİRYOL LTD. . 21 Aralık 2016 . 9:31 am:
Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.https://www.binbiryol.com Ekibi
Admin Reply by: admin
Teşekkür ederim. Sizin çalışmalarınızda başarılar dilerim.
MaryMJMaryMJ . 16 Aralık 2016 . 1:49 am:
Hello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best regards, Mary.
Admin Reply by: admin
Hello there Which product you want to advertise. For us, the price is important for the content of the product. Thank you for your interest.
ibrahim doğanibrahim doğan . 10 Kasım 2016 . 5:43 am:
mahmut bey ben erzincanda 25 adet gojy diktim ama meyveleri küçük oldu. rakım 950 mt.fidanları mersinden aldım cinsini bilmiyorum..ayrıca elimde 8-9 kg yaprak var bunları nassıl değerlendiririz...miktar az tabiki ama ileri dönük çoğaltmayı düşünüyorum,,mart ta bana 40 adet fidan gönderebilirmisiniz...selamlar.tel 0 532 525 79 77
Admin Reply by: admin
Meyvelerin küçük olması cinsinden ve yaşından kaynaklanır. Yapraklarınızı biz alabiliriz. Fidanları ne zaman isterseniz gönderebiliriz.Çalışmalaarınızda başarılar dilerim.
MUHAMMET ÇELİKMUHAMMET ÇELİK . 19 Eylül 2016 . 10:50 am:
Merhabalar. Ben Gümühanenin Kelkit ilçesinde goji berry yetiştirmek istiyorum. Rakımı 1550. Bununla ilgili detaylı bilgi almak istiyorum. İlk etapta 15-20 fidan ekip meyve verip vermediğini, meyvelerin kalitesini vb. görmek istiyorum. Hangi ayda dikim yapmalıyım ve nasıl yapmalıyım? Kaliteli fidanı nereden bulabilirim? Ne kadarlık bir fidan ile denemeye başlamalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Admin Reply by: admin
Merhaba Muhammet bey Rakımınız goji için çok uygun. Bahçe kurmadan önce deneme amaçlı bir uygulama yapmanız yerinde olur. Dikimi şimdi yapmanız iyi olur.Ağaç kışın köke çalışır.Baharla birlikte hızla büyümeye başlar ve verime geçer. Fidan bizde var. Talep etmeniz halinde kargo ile gönderebiliriz.Niğde ye gelmeniz halinde bahçemizi yerinde görürsünüz,daha somut bilgiler edinizsiniz. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarlılar dilerim.
murat denizmurat deniz . 1 Eylül 2016 . 10:49 am:
2016 ürünü kurutulmuş gojiberry meyvesi mevcuttur ilgilenirmisiniz kaç tl alırsınız
Admin Reply by: admin
Merhaba murat bey Goji ürününüzü alırız.Elinizde ne kadar var ?Yeriniz neresi numune gönderme imkanınız varmı ? Tel numaranızı yazarsanız sizinle görüşmek isterim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
NezehatNezehat . 16 Ağustos 2016 . 11:30 pm:
Merhabalar İzmir'de yaşıyorum Ticari bir amacım yok sadece kendi tüketimimiz için yetiştirmek istiyorum Ekim için geç kalmamışımdır inşallah Hangi türü önerirsiniz Yoksa her türden bir tane ekebilirmiyim (birbirlerini etkilerler mi) Evimin bahçesinde yetiştireceğim Sorularımın cevaplarına göre sipariş vereceğim İyi çalışmalar
Admin Reply by: admin
Goji berry herkesin bahçesinde mutlaka bulundurması gereken bir meyvedir. Çünkü üzerinde 5 ay gibi bir süre üzerinde meyve bulundurur. Bahçenize her vardığınızda koparıp yeleceğiniz bir meyveniz olur. Ticari istemiyorsanız damaye cinsini dikmenizi öneririm. ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.
halil çelikhalil çelik . 14 Temmuz 2016 . 5:26 am:
Mahmut bey ben kastamonu seydiler 1050 rakımda 10 dönüm arazide kapama fernor cinsi ceviz bahçesi kurdum fakat bölgemiz don çukuru olduğundan fidanlarım dondu sıcaklık zaman zaman -30 dereceye kadar düşüyor burada ceviz yetiştiremiyorum fakat bu bahçeyide değerlendirmek istiyorum sorum şu bu soğuk bölgede goji berry yetiştirebilirmiyiz
Admin Reply by: admin
GOJİ BERRY soğuk iklimde yetişir.-27 derece ile +42 derece arasında yetişir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
atilla sarıatilla sarı . 8 Haziran 2016 . 3:37 pm:
İyi çalışmalar.Antalya serik'ten ulaşıyorum.köyümüzde 20 dönüm tarlamızda nar ekimi yapmıştık. bakımın başka emanetçiler yaptılar. yeterince ilgilenilmedi. 7.senesinde ağaçların yarısı aşırı sıcaktan mı . az su verilmesinden mi, fazla gbre verilmesinden mi anlayamasık ve tüm nar ağaçlarını söktük. yanında su kuyumuz ve damlama su sistemimiz de vardı, ama beceremedik ilgisizlikten. aynı yerde gojiberry yetiştiriciliği yapmak istiyoruz. ancak bakımı iyi olduğu zamanda ağaçlar gayet iyi ve meyveleri de gayet iyiydi. bu konuda yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum. saygılar. tekrar iyi çalışmalar.
Admin Reply by: admin
Merhaba Her ağaç ilgi ve bakım ister.Bu yapılmaz ise ağaçlardan ürün beklemenin anlamı yoktur. Goji berry de öyle Haftada en az bir defa sulama yapmanız gerekir. Sıcak zamanlarda iki defe sulanırsa daha iyi olur. Kuyunuz ve damlama sisteminiz olduktan sonra bakımı hiç de zor değil. Otomatik sulama sistemi yaparsınız .O kendisi periyodik aralıklarla sular. Goji berry yetiştiriciliği hakkında daha somut bilgiler edinmeniz için buraya gelip bizim kurulu bahçeleri gezebilirsiniz. Şu anda meyveler de olgunlaştı hangi cins goji berry yapmak istediğinize karar vermeniz de kolay olur. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim