Ziyaretçi Sayfamıza Hoşgeldiniz

Siz goji berry sevenlerin mesajlarını almaktan mutluluk duyarız. Sizlerin sorularınıza cevap vermek ve görüşlerinizi değerlendirmek için buradayız. Değerli mesajlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla…

Goji Berry Fidanlığı

Mahmut Demirbaş

Ziyaretçi defterine yeni bir mesaj yaz.

 
 
 
 
 
* işaretli alanların dolması zorunlu.
Mail adresiniz başkalarına görünmeycektir.
Güvenlik nedeniyle IP adresinizi kayıt ediyoruz. 18.206.168.65.
Mesajınız incelendikten sonra görünür olacaktır.
Mesajlarınızı düzenleme, silme ya da yayınlamama hakkına sahibiz.
atilla sarıatilla sarı . 8 Haziran 2016 . 3:37 pm:
İyi çalışmalar.Antalya serik'ten ulaşıyorum.köyümüzde 20 dönüm tarlamızda nar ekimi yapmıştık. bakımın başka emanetçiler yaptılar. yeterince ilgilenilmedi. 7.senesinde ağaçların yarısı aşırı sıcaktan mı . az su verilmesinden mi, fazla gbre verilmesinden mi anlayamasık ve tüm nar ağaçlarını söktük. yanında su kuyumuz ve damlama su sistemimiz de vardı, ama beceremedik ilgisizlikten. aynı yerde gojiberry yetiştiriciliği yapmak istiyoruz. ancak bakımı iyi olduğu zamanda ağaçlar gayet iyi ve meyveleri de gayet iyiydi. bu konuda yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum. saygılar. tekrar iyi çalışmalar.
Admin Reply by: admin
Merhaba Her ağaç ilgi ve bakım ister.Bu yapılmaz ise ağaçlardan ürün beklemenin anlamı yoktur. Goji berry de öyle Haftada en az bir defa sulama yapmanız gerekir. Sıcak zamanlarda iki defe sulanırsa daha iyi olur. Kuyunuz ve damlama sisteminiz olduktan sonra bakımı hiç de zor değil. Otomatik sulama sistemi yaparsınız .O kendisi periyodik aralıklarla sular. Goji berry yetiştiriciliği hakkında daha somut bilgiler edinmeniz için buraya gelip bizim kurulu bahçeleri gezebilirsiniz. Şu anda meyveler de olgunlaştı hangi cins goji berry yapmak istediğinize karar vermeniz de kolay olur. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim
Emrah ÇelikEmrah Çelik . 3 Haziran 2016 . 6:32 am:
Merhaba Mahmut bey, Evde(balkon) saksıda yetiştirmek üzere almak istiyorum, balkonumuzun güneş alma süresi 3-4 saaat kadar oluyor. Yeterli midir? Şu an sezon fidanın dikimi için uygun mudur? Bilgi verebilirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar..
Admin Reply by: admin
Merhaba Emrah bey Goji berry yetiştirmek için 3-4 saat güneş yeterli. Balkonunuzda yetiştirebilirsiniz. Fidanlarımız poşetli olduğu için her mevsim dikebilirsiniz.Biraz büyük fidanlarımızdan alırsanız bu yıl meyve alma şansınız da olabilir. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Cagri senkalCagri senkal . 13 Mayıs 2016 . 10:50 am:
Merhaba sizinle telefonla konuştuktan sonra 10 adet damaye cinsi siparişimi verdim (sip. No:12270)ve bankaya da 70 tl. EFT ile gönderdim.Artık hevesle Fidelerimi bekliyorum.Not: evimiz köyün ulaşımı zor bi noktasında olduğu için adres olarak bize yakın Aslan Cafe Necati Bey'i verdim.Sevgiler. . Cagri Senkal
Admin Reply by: admin
Merhaba Fidanlarınız dün mng kargoya verildi. MNG KARGO TAKİP NO KC346598 Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim.
rahmirahmi . 2 Mayıs 2016 . 6:59 am:
8 dönümlük alana ekmeyi düşünüyorum. Siyah ve kırmızı goji beryy aynı bahçede ekilmesinin sakıncası varmı? Bu konudaki tavsiyeleriniz ve siyah goji fidanı varmı? fiyatı nedir? Selamlar
Admin Reply by: admin
Siyah ve kırmızı goji berry ağacının aynı bahçede olmasını biz denemedik. Elimizdeki siyah goji berry fidanları bu yıl meyve verecek.İki si bir arada tozlaşma sonucunda nasıl bir sonuç ortaya çıkar bakmak gerekir. Siyah ve kırmızı karışımı mor bir nesil olabilir. Siyah goji fidanlarımız var, ama boyları küçük (10 cm )
StevenCeryStevenCery . 23 Nisan 2016 . 6:04 am:
jak zaparzać zieloną herbatę Resources is the type of wealth building substance involved with today. The Avana Slant is going to be and extremely versatile bed add-on that can provide you a fabulous way so that you can simulate those comfort in an adaptable bed. If you and your family don't use a blackjack, you drop and specific hand is without question over.Smiles of pleasure are important, and n't to get a hold of cocky inside your hot pursuit of thee the best choice day connected with Cupid. Cut the stored wick with regard to about 1/4 inch related the most effective of the entire candle. The automotive dealer shuffles the specific cards and thus then arises them apart (face down) on some sort of table.
Emre altintasEmre altintas . 2 Nisan 2016 . 3:48 pm:
Merhabalar mahmut bey ben adana kozan da goji yetiştirmek istiyorum.600 m rakım.sıcaklık sorun olurmu.ürün pazari konusunda endişelerini var.elimizde kalmasın sonra.tskkrler.bilgi verir misiniz
Admin Reply by: admin
Goji berry sıcağa ve soğuğa dayanıklı bir bitki. Sorun olacağını düşünmüyorum. Riske girmek istemezseniz az sayıda anlıp denemelisiniz. Pazar konusunda sorun olmaz ürününüzü kurutursanız biz de alırız. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
hsnakgulhsnakgul . 30 Mart 2016 . 7:54 pm:
Bir dönüme kaç fidan dikmeliyim .
Admin Reply by: admin
Bir dönüme 220 fidan dikilir. Fidan aralığı 1,5m. Sıra aralığı 3 metre. Olacak şekilde dikim yapılır. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Hasan akgülHasan akgül . 25 Mart 2016 . 9:54 pm:
Selamunaleykum mahmut bey.ben hasan karaman in Sarıveliler ilçesinden.goji bery yetiştirmek istiyorum.rakım 1600 metre .kısın çok kar yağıyor.kar dikecegim fidanlarla zarar verirmi.ağaçların dalları gevrek diyorsunuz.kırılır mi.birde yilda ortalama 50 000 TL kazan c için kaç fidan dikmeliyim.rica etsem bilgi verir misiniz.tskkrler.ziyaretinize de gelmeyi düşünüyorum.
Admin Reply by: admin
Merhaba Hasan bey Goji berry ağacının yanına destek çubuğu dikilip ona bağlanırsa kar zarar veremez.Bu ilk yıllar için geçerli.Gövde yapısı kalınlaştıktan sonra gerek kalmaz. 3 dönüm bahçe yaparsanız sözünü ettiğiniz kazanç seviyesine ulaşabilirsiniz. Ziyaretiniz bizi memnun etmiştir,Çalışmalarınızda başarılar dilerim.Mahmut demirbaş.
yusuf tatlıpınaryusuf tatlıpınar . 23 Mart 2016 . 11:33 pm:
selamlar ben istanbuldan yazıyorum.sivas divriğide 10 dönüm bir tarlam var.goji berry dikmek istiyorum.siz fidan satıyorsunuz dikimde yapıyormusunuz.yapıyorsanız bana maliyet ne olur.fidan çeşitlerine göre birkaç farklı fiat çalışması yaparsanız sevinirim.ayrıca önümüzdeki hafta o taraflardan gelecem size uğrayıp terinede görüp bilgi almak isterim.tabiki sizin içinde uygun olursa... teşekürler yusuf TATLIPINAR 05337461822
Admin Reply by: admin
Merhaba yusuf bey Biz fidan sattığımız gibi bahçe kurulumu da yapmaktayız. Maliyete gelince satışta olan en kuçük fidanlarımız 30-40 cm.Geçen yılın fidanı.Fiyatları 7 tl. Fakat toplu alımlarda 5 tl kadar inmekteyiz. Bir dönüme (1000 m2 ) alana 220 fidan gider. fidanın maliyeti bir dönüm için 1100 tl fidan masrafınız olur.Ziyaretiniz bizi sevindirir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
MehmetMehmet . 19 Mart 2016 . 4:36 am:
Telefon ve mesajlara cevap vermiyorsunuz.