Ziyaretçi Sayfamıza Hoşgeldiniz

Siz goji berry sevenlerin mesajlarını almaktan mutluluk duyarız. Sizlerin sorularınıza cevap vermek ve görüşlerinizi değerlendirmek için buradayız. Değerli mesajlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla…

Goji Berry Fidanlığı

Mahmut Demirbaş

Ziyaretçi defterine yeni bir mesaj yaz.

 
 
 
 
 
* işaretli alanların dolması zorunlu.
Mail adresiniz başkalarına görünmeycektir.
Güvenlik nedeniyle IP adresinizi kayıt ediyoruz. 3.231.220.225.
Mesajınız incelendikten sonra görünür olacaktır.
Mesajlarınızı düzenleme, silme ya da yayınlamama hakkına sahibiz.
Hasan akgülHasan akgül . 25 Mart 2016 . 9:54 pm:
Selamunaleykum mahmut bey.ben hasan karaman in Sarıveliler ilçesinden.goji bery yetiştirmek istiyorum.rakım 1600 metre .kısın çok kar yağıyor.kar dikecegim fidanlarla zarar verirmi.ağaçların dalları gevrek diyorsunuz.kırılır mi.birde yilda ortalama 50 000 TL kazan c için kaç fidan dikmeliyim.rica etsem bilgi verir misiniz.tskkrler.ziyaretinize de gelmeyi düşünüyorum.
Admin Reply by: admin
Merhaba Hasan bey Goji berry ağacının yanına destek çubuğu dikilip ona bağlanırsa kar zarar veremez.Bu ilk yıllar için geçerli.Gövde yapısı kalınlaştıktan sonra gerek kalmaz. 3 dönüm bahçe yaparsanız sözünü ettiğiniz kazanç seviyesine ulaşabilirsiniz. Ziyaretiniz bizi memnun etmiştir,Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Mahmut demirbaş.
yusuf tatlıpınaryusuf tatlıpınar . 23 Mart 2016 . 11:33 pm:
selamlar ben istanbuldan yazıyorum.sivas divriğide 10 dönüm bir tarlam var.goji berry dikmek istiyorum.siz fidan satıyorsunuz dikimde yapıyormusunuz.yapıyorsanız bana maliyet ne olur.fidan çeşitlerine göre birkaç farklı fiat çalışması yaparsanız sevinirim.ayrıca önümüzdeki hafta o taraflardan gelecem size uğrayıp terinede görüp bilgi almak isterim.tabiki sizin içinde uygun olursa... teşekürler yusuf TATLIPINAR 05337461822
Admin Reply by: admin
Merhaba yusuf bey Biz fidan sattığımız gibi bahçe kurulumu da yapmaktayız. Maliyete gelince satışta olan en kuçük fidanlarımız 30-40 cm.Geçen yılın fidanı.Fiyatları 7 tl. Fakat toplu alımlarda 5 tl kadar inmekteyiz. Bir dönüme (1000 m2 ) alana 220 fidan gider. fidanın maliyeti bir dönüm için 1100 tl fidan masrafınız olur. Ziyaretiniz bizi sevindirir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
MehmetMehmet . 19 Mart 2016 . 4:36 am:
Telefon ve mesajlara cevap vermiyorsunuz.
Ethem  AkmanEthem Akman . 16 Mart 2016 . 3:38 pm:
Sayın. Mahmut bey ,bugun posta cekı hesabınıza 100.00 tl yatırdım telefonda konustugumuz uzere demaye cınsınden bu sene meyve verecek olandan 4.adet. Bır tanede yıne busene meyve verecek olan Nq1 cınsınden bırtane Istıyorum. .Fıdanları budamasınında yapılarak yolamanızı rıca edıyorum saygılarımla.Adresım incek tekyerlesgesı 30-Agustos-Cad.no-16. İncek/ Ankara Tel -0532 273 70 89
Admin Reply by: admin
Fidanlarınız dün gönderildi.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Ethem AkmanEthem Akman . 13 Mart 2016 . 3:26 pm:
Sayin Mahmut bey. Gojıberry demaye cınsı olarak Ankarada hangı boyda olanını tavsıye edersınız. (70-80 mı yoksa 100 cm olan mı) 2-3tane demaye 1tanede ng1olursa arasına tozlayıcı 1tanede chıense cısı ıstermı? Ayrıca elınızdekı guz zeytının. hangı cınslerınden vardır. Saygılarımla .
YavuzYavuz . 13 Mart 2016 . 2:19 pm:
Merhabalar. Ilk etapta 20-25 fidan alarak bahcemde uretim yapmak istiyorum. Hangi cins fidani onerirsiniz. Bilgi ve fiyat konusunda yardimlarinizi rica ederim. Tesekkurler
Admin Reply by: admin
Merhaba Satışa sunduğumuz en küçük fidanlar 30-40 cm. boyundadır. Ticari anlamda yapacaksanız NQ1 cinsini tercih edin. Fiyat konusunda yardımcı oluruz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
AyhanAyhan . 7 Mart 2016 . 11:42 am:
Bu mevsimde diksek tutarmı.Nasıl bir toprak daha uygun olur.
Admin Reply by: admin
Dikim için bu mevsim çok uygun. Goji berry ağacının toprak seçiciliği yok.Her toprakta olur.Kumlu toprağı daha çok seviyor. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
akifakif . 6 Mart 2016 . 12:54 pm:
Sayın mahmut bey fide alıp bahcemde yetiştirmek istiyorum ticari amcla degil sadece kendimize yeteri kadar fide cinsi olarak hangisinde almamız lazım birde yetisecegi ortamda ceviz agacları var bir sıkıntı olurmu aceba yani zirai ilaclar acısında iyi calışmalar
Admin Reply by: admin
Merhaba Damaye cinsini tercih edin. Cevizin gölgesi goji berry ağaçlarının üzerine gelirse gelişimlerini ve meyve verimini olumsuz yönde etkiler. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
nurettintonaknurettintonak . 3 Mart 2016 . 2:31 pm:
GOJİ BERRY Yİ KENDİ TÜKETİMİM İÇİN YETİŞTİRİRSEM EN FAYDALI CİNSİ HANGİSİDİR ACABA? VE BİR OTURMADA 1 KİLO YENSE (MİSAL)ZARARI VARMIDIR. YAŞI 50 GRAM, KURUSU 30 GRAM TÜKETİLMELİ AMA FAZLASININ ZARARI VARMIDIR
gözdegözde . 24 Şubat 2016 . 3:25 pm:
merhaba izmir de bahçem,z için 5 adet kapalı kök sipariş verdim. nasıl dikmeliyim ve bakımı için ne gerekli? güneşi sevdiğini öğrendim
Admin Reply by: admin
Merhaba Bahçenizde güneş alan bir yere dikin.Yanı başına bir destek çubuğu dikerek ona bağlayın. Sulamayı ihmal etmeyin .Bu yıl için budamaya gerek yok. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.