Ziyaretçi Sayfamıza Hoşgeldiniz

Siz goji berry sevenlerin mesajlarını almaktan mutluluk duyarız. Sizlerin sorularınıza cevap vermek ve görüşlerinizi değerlendirmek için buradayız. Değerli mesajlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla…

Goji Berry Fidanlığı

Mahmut Demirbaş

Ziyaretçi defterine yeni bir mesaj yaz.

 
 
 
 
 
* işaretli alanların dolması zorunlu.
Mail adresiniz başkalarına görünmeycektir.
Güvenlik nedeniyle IP adresinizi kayıt ediyoruz. 18.206.168.65.
Mesajınız incelendikten sonra görünür olacaktır.
Mesajlarınızı düzenleme, silme ya da yayınlamama hakkına sahibiz.
Süleyman GülperSüleyman Gülper . 17 Aralık 2015 . 12:42 pm:
kurutulmuş goj Berry almak istiyorum fiyatı 80 TL. mi yoksa indirimli olan 70 TLmi ödeyeceğiz kargo kime ait bilgi verirseniz memnun olurum ve birde ödeme şekli nasıl oluyor selamlar
Yusuf DuranYusuf Duran . 15 Aralık 2015 . 8:17 am:
deneme
KuningPeltKuningPelt . 6 Kasım 2015 . 12:24 am:
http://abbyturner1992.ovh http://abbyturner1992.ovh http://abbyturner1992.ovh
süleyman gülpersüleyman gülper . 14 Ekim 2015 . 10:31 am:
Mahmut bey ben kurutulmuş goji beri istiyorum sitenizde yok diyorsunuz bana yardımcı olabilirmisiniz.selamlar
Admin Reply by: admin
Merhaba süleyman beyGoji berry şu an elimizde yok.Bir hafta içerisinde temin edeceğimizi düşünüyorum. Sitemizde ilan edeceğim.Sitemizi izlemeye devam edin. İyi geceler dilerim.Süleyman bey
emreemre . 24 Eylül 2015 . 9:42 pm:
merhaba. yaklaşık 3 4 ay önce saksıya ektiğim gojiberrylerimden 20 tanesine şuanda çeşitli boy aralığında sahibim. Bunların bahçeye kalıcı yerine geçirmek için hangi zamanı beklemeliyim, şuan geçirsem yaklasık 20 cm ile 50 cm aralıgındaki fidanlar zayıf kökleriyle kışı atlatabilir mi. Teşekkürler
Admin Reply by: admin
Merhaba Fidanlarınız bağımsız kaplarda ise sorun olmaz.Ama hapsi birlikte ise yapraklarının dökülmesini bekleyin. Şimdi açık kök fidan zor tutar. Çalışmalarlınızda başarılar dilerim.
osman karaaslanosman karaaslan . 22 Eylül 2015 . 12:42 pm:
Tohumdan fidan üretme konusunda bilgi ve tohum temininde yardımcı olabilirmisiniz.Yada fidan fiyat ve temini konusunda yardımcı olabilirmisiniz
Admin Reply by: admin
Merhaba Osman bey Biz goji berry üretiminde girişimcilere yardım etmek için buradayız. Sitemizin alışveriş bölümünde fidan ve tohum fiyatları yazılıdır. Bilgi konusunda da yardımcı oluruz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
menderes bayrammenderes bayram . 17 Eylül 2015 . 2:32 pm:
bu meyvenin tohumunu almak istiyorum.üretim açısından gerekli bilgilendirmeler var. teşekkürler.bir sorum şu; bu tohumumdan elde edilen meyvenin tohumundan fidan çıkartılabiliyormu.Yoksa çeliklememi yapmalı.
Admin Reply by: admin
Tohumdan fidan çıkartabilirsiniz. Bu üretim için en kolay yoldur. Çelikten de üretmek mümkün. Hangi cinsten üretmek isterseniz tohum gönderebiliriz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Ethem. AkmanEthem. Akman . 14 Eylül 2015 . 6:01 pm:
Goji Berry fidani almak istiyorum.ankarada incekte bahcemde amotor olarak yetistirmek icin bu mevsim olurmu yoksa Ekim kasimi bekleyimi?Bahcemde birtane goji berry fidani vardi gecenhafta cicek acti normalmi?busene cicegi cok .meyveleri sizin resimlerdeki degil bilya gibi yuvarlak. Cevap verirseniz sevinirim.Saygilarimla .
Admin Reply by: admin
Merhaba Goji berry Ankarada yetişir.Ne zaman isterseniz dikebilirsiniz. Son baharda dikilen fidanlar bahara kadar kökünü geliştirir ve toprağa uyum sağlar.Bahar da hızla büyür ve meyveye geçer. Yuvarlak olan meyveler fazla büyümezler.Cinsleri farklıdır. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim.
metinmetin . 10 Eylül 2015 . 12:36 pm:
evet.
mahmutmahmut . 10 Eylül 2015 . 10:43 am:
metin bey sayfalar yeni sekmede açılabilirmi?