Ziyaretçi Sayfamıza Hoşgeldiniz

Siz goji berry sevenlerin mesajlarını almaktan mutluluk duyarız. Sizlerin sorularınıza cevap vermek ve görüşlerinizi değerlendirmek için buradayız. Değerli mesajlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla…

Goji Berry Fidanlığı

Mahmut Demirbaş

Ziyaretçi defterine yeni bir mesaj yaz.

 
 
 
 
* işaretli alanların dolması zorunlu.
Mail adresiniz başkalarına görünmeycektir.
Güvenlik nedeniyle IP adresinizi kayıt ediyoruz. 3.236.143.154.
Mesajınız incelendikten sonra görünür olacaktır.
Mesajlarınızı düzenleme, silme ya da yayınlamama hakkına sahibiz.
56 kayıt.
demet demet üzerine yazdı 30 Ekim 2020 şu zamanda 5:01 pm
merhaba ben 20 kök alıp denemek istiyorum.1200 rakım civarı arazim.Hangi cins ekmeliyim.Fazla üretim yaptığımızda siz de satın alıyor musunuz?
Yönetici yanıtını yazan: admin
Merhaba NQ-7 yapmanızı öneririm. Ürününüzün pazarlanmasında yardımcı oluruz. Ama bu alım garantisi veriyoruz şeklinde algılanmasın. Çalışmalarınıza başarılar dilerim.
Şeyma Hatice Sanlı Şeyma Hatice Sanlı üzerine yazdı 16 Kasım 2019 şu zamanda 9:14 am
Merhaba ben Kütahya Şahane ilce sinde goji bery bahcesi kurmak istiyorum. Bahçem 2 dönüm suyu var. Toprak analizi de yaptırıyorum. Hangi türünü dikmeliyim.?Nasıl temin edebilirim?
Yönetici yanıtını yazan: admin
Merhaba Ticari olarak yapmak istediğiniz için size en uygun cins NQ-7 olur. Adresinize kargo ile gönderebiliriz. Siz iki yıllık mı yoksa bir yıllık mı olmasını istersiniz onu belirtin yeter. 2 yıllıkların boyları 100-120 cm.fiyatı 15 TL. 1 yıllıklar boyları 60-70cm fiyatı 10 TL. Bunlar tüplü fidan .Her mevsim dikilebilir. Telefon yazarsanız ararım. Aramak isterseniz tel. no 05354732579
Yusuf Duran Yusuf Duran üzerine yazdı 14 Nisan 2019 şu zamanda 2:47 pm
mail kontrol
yusuf yusuf üzerine yazdı 14 Nisan 2019 şu zamanda 11:23 am
goji
Cetin Cetin üzerine yazdı 24 Kasım 2018 şu zamanda 12:23 pm
Bitliste yetişirmi,saksıda yetiştirebilirmiyim,fidan nasıl alabilirim?
Yönetici yanıtını yazan: admin
Goji berry ağacı bitliste yetişir.Tarlada da saksıda da faketmez. Sitemizden sipariş verebileceğiniz gibi telefonla da alım yapabilirsiniz. Goji berry yetiştirme çalışmalarınızda başarılar dilerim. ]http://gojiberryfidanligi.com/alisveris/
admina admina üzerine yazdı 28 Ekim 2017 şu zamanda 7:01 am
a
Ethem Akman Ethem Akman üzerine yazdı 5 Ekim 2017 şu zamanda 6:56 am
Sayın Mahmut bey gojiberry fidanlarımda üst kısımladar bolca dik gelişen kuvvetli sürgünler var onları budamam gerekirmi .?birde bu sene meyveler küçük oldular irileşmesi için neler yapmalıyım.Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim .Saygılarımla.(daha iyi görmeniz için watsaptan resim göndereyimmi.? Budamada hata yapmak istemiyorum.)
Yönetici yanıtını yazan: admin
Merhaba Ethem bey Dik gelişen sürgünün tepesini 1 metreden kesin. Bu gövdenin güçlenmesine yardımcı olur. Ayrıca kesilen yerden ağaç taç yaparak uçları aşağı doğru sarkar ve verim yükselir. Meyvelerin irileşmesi için potasyum ve fosfor takviyesi yapabilirsiniz. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
ALİ UÇAR ALİ UÇAR üzerine yazdı 23 Mayıs 2017 şu zamanda 10:48 am
Mahmut hocam selamlar.ben Ali Uçar ulukışla ilçesindenim.Ankarada memurluk yapıyorum.kolsuz köyü yakınlarına bahçe kurmayı planlıyorum.yalnız ceviz veya goji berry dikme konusunda kararsızım.birkaç ay sonra Bor a gelince sizin ziyaretinize gelip bilgi ve deneyimlerinizden faydalanmak isterim.hemşerim saygı vemuhabbetlerimi iletiyorum.görüşmek üzere.
Yönetici yanıtını yazan: admin
Merhaba Ali bey Cevizi bu bölgede soğuk alıyor. Goji berry bahçesi kurmanızı öneririm. Geldiğinizde detaylı konuşuruz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Ugur Ugur üzerine yazdı 19 Mayıs 2017 şu zamanda 7:38 pm
Merhaba; Çankırıda 25 dönüm düz bir arazim var. 5 dönümünde vişne var. kalan 20 dönümüne goji berry ekmek istiyorum. Siyah olan gojiberryler burda büyür mü? Hasat için videolarda paylaştığınız traktör hasat aparatı fiyatı ne kadardır? bu hasat aparatı fidanlara zarar vermiyor mu ? teşekkür ederim
Yönetici yanıtını yazan: admin
Merhaba Siyah goji berry ağaçları orada büyür ama siyahların fiziki yapıları makine iyi hasat yapmaya uygun değil.Siyah gojinin elle hasat edilmesi gerekir. Videosunu gördüğünüz hasat makinesı Romanyada kırmızı goji berry meyvelerini hasat ediyor.Makine ağacı biraz örseliyor . Ama ciddi bir zarar vermez. Makine ile hasat edilecekse dikimin başta ona göre dikim yapılması gerekir.
Hayati Erdoğan Hayati Erdoğan üzerine yazdı 4 Mayıs 2017 şu zamanda 9:46 pm
selamun aleyküm hocam iyi çalışmalar, ben yaklaşık 50 adet goji bery fidanı istiyorum tabiki siyah gojibery ama kargo ile sorun olurmu bilemiyorum balıkesire
Yönetici yanıtını yazan: admin
Merhaba Adresinize gönderirim. Kargoda taşıma sorun olmaz. Fidanlarımız iki yıllık bu yıl meyve alırsınız.Tabi tam kapasite ile değil. Çalışmalarınızda başarılar dilerim